סלבריטי קרוז, סלבריטי קרוזס - גולדן טורס
072-2222555
מנוע חיפוש לשייט ממוקד

חבילות שייט סלבריטי קרוז, סלבריטי קרוזס

חברת סלבריטי קרוזס הינה בעלת שם עולמי בתור חברה המציעה ללקוחותיה חוויית שייט אמריקאית מלאה בשילוב תחכום ושירות בסטנדרטיים אירופיים. החברה נוסדה ב 1989 והתאחדה עם חברת רויאל קאריביין ב-1997.
קרא עוד
ים תיכון
ים הבלטי
קריביים
אלסקה
לא נמצאו חבילות

להפליג עם הטובים ביותר

החברה מדורגת ברמה של חמישה כוכבים דלוקס. חברת סלבריטי קרוזס מפליגה ללמעלה מ-200 יעדים חובקי עולם, החל מהקאריביים, צפון אירופה, אגן הים התיכון, דרום אמריקה, אלסקה ועוד. חברת סלבריטי קרוזס מציעה מגוון טיולי יבשה לפני או אחרי ההפלגה באירופה, דרום אמריקה ואלסקה.

קהל היעד של חברת סלבריטי קרוזס הינו קהל המחפש ודורש חוויה אחרת מחופשתו. קהל היעד רוצה חופשה בסטייל, נוחות, יוקרתיות, אוכל גורמה ושירות יוצא דופן. הספינות מסדרה זו משיבות את העושר וההדר אשר אפיינו בעבר את ההפלגות בים – הקווים המרשימים של גרם המדרגות באולם הכניסה הגדול, היופי העשיר של החדרים המעוטרים בפנלים של עץ, ומעליות זכוכית המעניקות לעולה בהן נופים פנורמיים של האוקיינוס. סדרת הספינות זו גודל הספא הוא 2,300 מ"ר- הספא הגדול ביותר שאפשר למצוא בלב ים.

אוניות סלבריטי קרוז, סלבריטי קרוזס (0 אניות)

שם תמונה שנת השקה אנשי צוות פרטים נוספים
לפרטים מלאים

יעדים

מי בא ללמוד ?

ללמוד ? אז מסתבר שכן, על הסיפון תוכלו ללמוד מגוון רחב של נושאים שונים והרחבת אופקים מקצה לקצה. אז מה למודים אתם שואלים ? תוכלו ליהנות מלימוד ריקודים במקצבים שונים עם מדריכים מקצועיים במיוחד שיעניקו לכם שעות רבות של הנאה עם לימוד יחד וכמובן ישפרו את היכולות שלכם בריקוד.

פעילויות העשרה רבות בנושא אורח חיים בריא ונכון, פעילויות עיצוב שונות מכל מיני סוגים (ממש קייטנה למבוגרים). מעוניינים ללמוד קצת על האוקיינוס, צוות מוכשר יעביר לכם הרצאה מרתקת בנושא החיים באוקיינוס הסודות עליו והעובדות הקיימות שלו.
מנוע חיפוש לשייט ממוקד
יש לכם שאלה ?
אנו נשמח לענות
השאירו פרטים בטופס
ואנו נחזור אליכם בהקדם